Novinky

Osobný odber Bratislava
Nový súbor1

Vážení zákazníci, osobný odber v Bratislave je:

TN TRADE Slovakia, s.r.o.
Zadunajská cesta 12
851 01 Bratislava

Prevádzkova doba:

Pondelok: 11:00 - 19:00
Utorok: 10:00 - 19:00
Streda: 10:00 - 19:00
Štvrtok: 10:00 - 19:00
Piatok: 09:00 - 14:00

kontakt: 02 - 63530262

* Pri osobnom odbere je možná len bezhotovostná platba vopred, pretože predajňa je iba výdajným bodom bez možnosti platby.
Ukončenie distribúcie značiek Imation a TDK
Nový súbor1 Vážení zákazníci, spoločnosť Imation, ktorej hlavným distribútorom v SR je spoločnosť
DISKUS, s r.o., oznámila svoj zámer ukončiť distribúciu a predaj prevažnej väčšiny produktov
k 31. 12. 2015. V náväznosti na túto informáciu by sme vás radi zoznámili s chystanými
zmenami.
Ukončenie predaja sa bude týkať predovšetkým značiek Imation a TDK. Optické médiá
a flash médiá Imation budú úplne nahradené rovnakým sortimentom iných značiek z nášho
portfólia, to všetko pri zachovaní porovnateľnej kvality, ceny i dostupnosti. V rovnakom duchu
budú nahradené aj produkty značky TDK, kam patria optické médiá, flash médiá, reproduktory
a slúchadlá.
Produkty značiek IBM a OR
Zmena adresy hlavného skladu DISKUS v Partizánskom

Upozorňujeme našich obchodných partnerov, že od 26. septembra 2011 sa hlavný sklad firmy Diskus nachádza na novej adrese:

Nový 2,5" SSD disk od Verbatimu s rozhraním SATA II
Zvýšte výkon svojho počítača prostredníctvom bleskového úložiska na dáta.
Fotobatoh Skyborne 45 ziskal ocenenie TIP redakcie PC Revue
Fotobatoh Vanguard Skyborne 45 získal ocenenie Tip redakcie PC Revue v kategórii pomer kapacita/veľkosť.
Vitajte vo farebnom svete púzdier Golla
Generation Mobile - s púzdrami Golla sa stanete súčasťou farebného sveta
Viac rýchlosti s externým SSD USB 3.0 od Verbatimu
Optimalizácia v ukladaní dát

Nový ultra-tenký externý SSD disk od Verbatimu s kapacitami od 32 do 128 GB a rýchlym rozhraním USB 3.0 ponúka prenosovú rýchlosť až 190 MB/s. Verbatim USB 3.0 External SSD je navrhnutý pre veľmi rýchle dátové prenosy, takže ho oceníte najmä pri náročných operáciách s dátami ako je upravovanie HD videa, fotografií alebo hranie hier.
Nastal čas svietiť s OLED
Jeanine Chrobak-Kando, Business Development Manager pre LED svetlá v spoločnosti Verbatim, vysvetľuje akou cestou sa uberá vývoj OLED ako doplnkových zdrojov vnútorného osvetlenia

Organické diódy emitujúce svetlo (OLED) majú už dnes mnoho využití v elektronike, najčastejšie ako displeje špičkových automobilových rádií, tabletov, mobilných telefónov a nájdeme ich i v ďalších zariadeniach.
Verbatim predstavuje globálne prvé komerčne dostupné OLED svetlá s farebným ladením
Počas výstavy Fuori Salone konanej v Miláne predstavil Verbatim globálne prvé komerčne dostupné organické LED (OLED) svetelné panely s laditeľným farebným tónom. Tieto OLED panely sú založené na unikátnej technológii vyvinutej materskou spoločnosťou Verbatimu, Mitsubishi Chemical Holding Group, ktorá ako jedna z popredných svetových chemických spoločností disponuje viac než 50 rokmi skúseností s vývojom svetelných materiálov. Výroba OLED panelov sa plne rozbehne od júla.
Domáci sieťový disk s funkciou osobného cloudu pre užívanie a zálohovanie Vašich dát
Iomega Home Media sieťový disk Cloud Edice umožňuje neobmedzený prístup k Vašim súborom na domácej počítačovej sieti. Vašu zbierku hudby, filmov, fotografií ako aj ostatné súbory si užívajte s  Vašou rodinou a priateľmi na domácej sieti i kdekoľvek na svete prostredníctvom internetu. Disk ponúkame s kapacitami 1TB, 2TB a 3TB.
Iomega SuperHero zálohovacia a dobíjacia stanica pre iPhone
Iomega SuperHero zálohovacia a dobíjacia stanica pre iPhone umožňuje zabezpečiť Vaše kontakty a fotografie a nabiť Váš telefón bez pripojenia k počítaču, keď zrovna odpočívate.
Profesionálna záchrana dát
DISKUS, s. r. o. sa stal partnerom spoločnosti DATARECOVERY, s.r.o.,  ktorá sa špecializuje na záchranu a obnovu dát. 
Gamepad Thrustmaster Ferrari F60 Dual Analog pre PC 2960718
THRUSTMASTER F1 Gamepad Ferrari F60 Limited Edition je originálny herný ovládač vo farbách pretekárskeho tímu Ferrari F1.
Gamepad Thrustmaster Ferrari F60 Wireless pre PC a PS3 2960719
THRUSTMASTER F1 Gamepad Ferrari F60 Limited Edition je originálny bezdrôtový herný ovládač vo farbách pretekárskeho tímu Ferrari F1.
Verbatim Store n Go USB Car Audio Storage
Praktický USB disk pre automobilové rádiá
Ako interpretovať údaje o LED lampách
Ako interpretovať údaje o LED lampách

LED lampy v súčasnosti nahrádzajú konvenčné žiarovky i kompaktné žiarivky (CFL) ako v domácnostiach, tak i v komerčnej sfére. Porozumenie údajom, ktoré sú prezentované v súvislosti s výkonom či životnosťou LED lámp, je kľúčom k voľbe tých správnych produktov.
Kaspersky Anti-Virus pre Mac
Kaspersky Anti-Virus pre Mac bol vyvinutý pre užívateľov pracujúcich na platforme Mac, aby splnil ich špecifické potreby a nároky na ochranu tohto čím ďalej viac populárneho operačného systému. Mac užívatelia tak majú jedinečnú možnosť chrániť svoje zariadenie proti špeciálnym a stále sa rozrastajúcim hrozbám a to pri zachovaní stability a výkonu operačného systému. Zverte ochranu svojho Maca jednému z najúspešnejších svetových výrobcov bezpečnostného software a majte tak svoje fotky, hudbu a ostatné citlivé údaje pod ochranným štítom Kaspersky pre Mac.
Kaspersky Mobile Security 9
Kaspersky Mobile Security 9 ponúka ochranu údajov pred stratou či zneužitím neoprávnenou osobou a pred napadnutím všetkými druhmi mobilných hrozieb (mobilné vírusy, útoky hackerov a pod.). Zároveň dokáže filtrovať nevyžiadané SMS správy a hovory, nájsť zariadenie pomocou GPS modulu a vzdialene zmazať všetky údaje z telefónu.
Kaspersky Internet Security 2011
Kaspersky Internet Security 2011 predstavuje komplexnú ochranu pred všetkými internetovými hrozbami. Nová generácia produktov Kaspersky poskytuje ochranu pred vírusmi, spywarom, adwarom a chráni vaše osobné dáta pred zneužitím. Integrovaný osobný firewall a antispamový filter ešte zvyšujú ochranu dôverných dát a chránia používateľov pred spamovými správami.
Kaspersky PURE
Kaspersky PURE výrazne prevyšuje klasickú ochranu PC. Bol vyvinutý za účelom ochrany PC pred všetkými druhmi hrozieb a útokmi kyberzločincov. Programu Kaspersky PURE môžete zveriť ochranu všetkých Vašich digitálnych prostriedkov, či už ide o fotky, videá či ostatné osobné dáta. Kaspersky PURE zároveň udržuje počítač v perfektnej kondícii, vďaka čomu si môžete rýchlo a bezstarostne užívať digitály život.
Kaspersky Anti-Virus 2011
Kaspersky Anti-Virus 2011 je základná ochrana Vášho počítača poskytujúce real-time ochranu pred širokým spektrom hrozieb. Program ponúka základné nástroje potrebné k ochrane Vášho počítača. Mnohokrát ocenené technológie Kaspersky pracujú ticho na pozadí, zatiaľ čo si užívate Váš digitálny život.
Data Trezor Disc - DTD, jediné DVD+R s nemennou keramicko-kovovou záznamovou vrstvou. Váš trezor pre dáta a archiváciu.
Technológia „DTD” sa odlišuje od ostatných CD-R , DVD-R/+R predovšetkým v záznamovej vrstve. Pôvodná organická je u „DTD” nahradená anorganickými keramicko-kovovými materiálmi, ktoré lepšie chránia dáta pred vplyvmi prostredia. Nedochádza tak k prirodzenému stárnutiu záznamovej vrstvy, ako u organických diskov.
Netradičné kamery do auta Eyecar Observer M1
Pred­ná ka­me­ra Eyecar Ob­server M1 je fakt špe­cia­li­ta. Mon­tu­je sa na čel­né sklo auto­mo­bi­lu po­mo­cou špe­ciál­ne­ho dr­žia­ka a v prí­pa­de va­mi ne­za­vi­ne­nej ne­ho­dy pos­ky­tu­je ne­na­hra­di­teľ­né sve­dec­tvo o tom, čo sa vlas­tne sta­lo.
Verbatim odhalí kreativitu a krásu laditeľných OLED svetiel na výstave Fuori Salone
Verbatim predstaví globálne prvé organické LED (OLED) svetelné panely, pri ktorých je možné meniť farbu svetla, a to na výstave Fuori Salone, ktorá sa koná v talianskom Miláne v dňoch 12-17. apríla 2011.
Videorecenzia kamery do auta EyeCar Observer
TV Prima testovala v Autosalóne kamery do auta EyeCar Observer (čierne skrinky).
Pripravte sa na MS 2011 v ľadovom hokeji
USB v tvare hokejového puku - ideálny darček k MS 2011 v ľadovom hokeji.
Verbatim predstaví na CeBITe 2011 svoje novinky z oblasti ukladania dát
Profesionálne úložné nosiče pre podnikateľov sú vlajkovou loďou nadchádzajúcej účasti Verbatimu na tohtoročnom veľtrhu CeBIT v nemeckom Hanoveri, ktorý sa koná od 1. do 5. marca 2011. Verbatim odhalí portfólio svojich nových produktov v areáli Planet Reseller (hala 15, stánok D54). V stánku Verbatim bude možné vidieť napríklad prvý mikro USB disk na svete vybavený hardvérovým 256-bitovým AES šifrovaním – jedno z mnohých externých úložísk od Verbatimu, ktoré ocenia najmä podnikatelia hľadajúci výkonné, spoľahlivé a bezpečné riešenie na uloženie svojich dát.
Agfa PhotoFrame moVee Touch (AF7088MT)
Značka Agfa hovorí o skúsenostiach v oblasti fotografie. No hanbu jej rozhodne nerobí ani rámček na zobrazovanie digitálneho obsahu, ktorý ponúka hneď niekoľko vlastností navyše.
USB disk Verbatim Store n Go Executive
Kapacita až 64 GB a prenosová rýchlosť 200×

Profesionálne flashové úložisko:
USB disk Verbatim Store ‘n’ Go Executive
Bionický náramok
Bionický náramok (angl. Bionic Band) je zvláštne zariadenie pracujúce na frekvencii 7 až 9Hz.To je kmitočet nášho tela. V bežnom živote v rámci rušnej civilizácie dochádza k narušeniu tohto životného rytmu vplyvom človekom vytvoreného elektromagnetického žiarenia rôzneho druhu. Toto žiarenie sa šíri z elektrického vedenia a z každého elektrospotrebiča. Dôsledkom je zhoršená sústredenosť, únava, oslabenie, poruchy rovnováhy, chemická a hormonálna nerovnováha a poruchy imunity. Pôsobením náramku pocítíte skutočný prínos sily, rovnováhy, koordinácie a energie.
Digitálne fotorámiky AGFA
Vaše emócie si zaslúžia druhý život! Nové digitálne fotorámiky AgfaPhoto majú atraktívny a inovatívny vzhľad. S oblými a čistými líniami patria medzi nejštíhlejšie na trhu (13 mm). Lesklá čierna predná a matná čierna zadná strana, nízka spotreba el.energie.
Plextor interná Blu-ray mechanika LB950SA
Špičková interná Blu-ray vypaľovacia mechanika s 12× vypaľováním na BD-R a to ako s jednou, tak i dvoma vrstvami. Prepisovateľné BD-RE SL i DL zvláda 2× a nechýba ani podpora pre BD-R DL 8×. V balení nájdete tiež SW - Cyberlink BD Suite
Výbava pre špiónov aj športovcov
Outdoorová mini kamera pripravená zaznamenať každé vaše dobrodružstvo.
USB kľúč Verbatim Store & Go Clip-it
Jednoduché a geniálne riešenie pre kombináciu digitálnych médií s papierom
USB kľúč Verbatim Store ‘n’ Go „Clip-it“
Prenosný pevný disk Verbatim GT USB 2.0 500 GB
Verbatim so svojim novým dizajnom pretekárskych pruhov zaujal Pole Position. Prenosný pevný disk Verbatim GT USB 2.0 500 GB
Náhradné batérie do fotoaparátov a videokamier
Cenovo výhodné batérie do fotoaparátov a videokamier svetových výrobcov ako Nikon, Canon, Panasonic, Olympus, Sony.
Hands free sada do auta - Buddy Supertooth
Nové prenosné Bluetooth handsfree Supertooth Buddy je ideálnym spoločníkom pre pohodlné a bezpečné telefonovanie na cestách bez pokút.
GT Cockpit 430 Thrustmaster Ferrari Wireless 4160545
Ferrari Wireless GT Cockpit 430 Scuderia Editon značky Thrusmaster sa skladá so súpravy kokpit, pedále a volant vysokého rozlíšenia. Je kompatibilný s PS3 a PC.
Robotický vysávač Carneo Smart Cleaner 610
Nestrácajte čas upratovaním hladkých podláh a kobercov!

Carneo Smart Cleaner povysáva, utrie prach a dezinfikuje podlahu pomocou UV.
Stlačte tlačidlo a raz za čas vysypte zásobník nečistôt.
Nie je nič pohodlnejšie. Rozhodnite sa ako strávite svoj voľný čas a čomu budete venovať svoju energiu!
Príslušenstvo Disney
Portfólio výrobkov Disney zahŕňa rôzne typy a modely optických myší, reproduktorov, klávesníc, webové kamery, podložky pod myš, slúchadlá, USB HUBy, púzdra na notebooky a iné.
Statív Vanguard Alta+ 233 AP
Statív s nohami z hliníka. 3-dielne nohy sú nastaviteľné v troch uhloch (25°, 50° a 80°). Osadené sú oceľovými hrotmi a gumenými pätkami a obalené penou pre pohodlnejší úchop, ktorá funguje aj ako tepelná ochrana pri prenášaní v zimnom období. Na statívový háčik je možné zavesiť dodatočnú záťaž. Modely AP sú opatrené 3-osovou pákovou hlavou, Alta+ 233AP má PH-22 s rýchloupínacím mechanizmom.
Statív Vanguard Espod 203AP
Statív Espod 203AP, vyrobený z ľahkých hliníkových zliatin. Vyššia stredná trieda, 3-cestná hlava, zabudovaná vodováha, teleskopické nohy. Spĺňa požiadavky náročných fotografov.
Statív Vanguard MAK 203
Statív MAK 203, vyrobený z ľahkých hliníkových zliatin. Vyššia stredná trieda, 3-cestná hlava, zabudovaná vodováha, teleskopické nohy. Spĺňa požiadavky náročných fotografov.
AEE MD91 - Mini DV kamera s klipom na prilbu, bicykel, rameno.
Najmenšia digitálna video kamera. Umožňuje snímať vaše športové aktivity, domácnosť, pracovisko, alebo poslúži ako web kamera.Vhodná pre outdoorové športy.
AEE MD80S - Mini DV kamera s klipom na prilbu, bicykel, rameno. Vhodná pre outdoorové športy
Najmenšia digitálna video kamera. Umožňuje snímať vaše športové aktivity, domácnosť, pracovisko, alebo poslúži ako web kamera.Vhodná pre outdoorové športy.
AEE MD92 - Mini DV kamera s klipom na čiapku, ministatívom
Najmenšia digitálna video kamera. Umožňuje snímať vaše športové aktivity, domácnosť, pracovisko, alebo poslúži ako web kamera.
AEE MD91S - Mini DV kamera s klipom na prilbu, bicykel, rameno a podvodným púzdrom. Vhodná pre outdoorové športy
Najmenšia digitálna video kamera. Podvodné púzdro umožňuje potápať sa s kamerou až do hĺbky 20 metrov!  Umožňuje snímať vaše športové aktivity, domácnosť, pracovisko, alebo poslúži ako web kamera. Vhodná pre outdoorové športy.
Iomega iConnect Wireless Data Station - bezdrôtová dátová stanica pre domácu sieť
Bezdrôtová dátová stanica iConnect Wireless Data Station, ľahko sprístupní celý obsah úložných zariadení s rozhraním USB na lokálnu sieť a umožní k nim prístup pomocou Internetu, takže prakticky odkiaľkoľvek.
Ocenenie pre Externý pevný disk Verbatim s dvojdiskovým poľom RAID s kapacitou 2 TB
Redakcia PC Revue ocenila Verbatim RAID HDD počas nedávneho testu externých harddiskov.
Spomínaný HDD dostal ocenenie "TIP REDAKCIE"
Apacer Media player AL350
Multimediálny prehrávač, ktorý umožňuje pripojenie externého HDD či USB k vášmu TV a umožní tak prehrávať multimédia uložené na HDD alebo USB. Prehrávajte multimediálne súbory všetkých typov vrátane hudby, videa a fotografií pomocou televízora alebo domáceho kina bez nutnosti pripojenia k počítaču! Pre spojenie s počítačom slúži konektor USB.
Prehrávač dokáže prehrať celú škálu hudobných aj video súborov, podporované sú hlavne JPEG obrázky. Z hudby prehrá MP3, WMA a OGG, z video formátov  XviD a MPEG 1, 2, 3, 4 . Aby bolo využitie prístroja čo najlepšie a najjednoduchšie, prístroj ponúka širokú škálu rôznych výstupov. K výbave výstupov patrí kompozitný výstup a nechýba ani HDMI rozhranie, ktoré dokáže prehrávať filmy až v rozlíšení 720p/1080i
Apacer Media player AL460, Full HD 1080p
Multimediálny prehrávač, ktorý umožňuje pripojenie externého HDD či USB k vášmu TV a umožní tak prehrávať multimédia uložené na HDD alebo USB. Prehrávajte multimediálne súbory všetkých typov vrátane hudby, videa a fotografií pomocou televízora alebo domáceho kina bez nutnosti pripojenia k počítaču! Pre spojenie s počítačom slúži konektor USB, alebo Ethernet sieťové rozhranie.
Prehrávač dokáže prehrať celú škálu hudobných aj video súborov, podporované sú hlavne JPEG obrázky. Z hudby prehrá MP3, WMA a OGG, z video formátov mkv, XviD a MPEG 1, 2, 3, 4 . Aby bolo využitie prístroja čo najlepšie a najjednoduchšie, prístroj ponúka širokú škálu rôznych výstupov. K výbave výstupov patrí kompozitný výstup a nechýba ani HDMI rozhranie, ktoré dokáže prehrávať filmy až v rozlíšení 1080p!
Prenosný 2,5palcový pevný disk s rozhraním eSATA a USB 2.0 s kapacitou 500 GB
Vysokorýchlostné dátové prenosy prostredníctvom napájaného rozhrania eSATA.

Prenosný 2,5palcový pevný disk od spoločnosti Verbatim s rozhraním eSATA a USB 2.0 prináša vysokorýchlostný prenos dát, ktorý si môžete vziať so sebou na cesty. Dátové prenosy prostredníctvom rozhrania eSATA sú až 6-krát rýchlejšie ako pomocou rozhrania USB 2.0. Dosahujú rýchlosti až 3 000 MB/s v porovnaní s maximálnou rýchlosťou rozhrania USB 2.0 480 MB/s.
SOUND RACER
Užite si zvuk silného športového auta pri šoférovaní toho vášho!

- Zabudovaný FM vysielač s LED displejom
- Frekvenčný rozsah: 88,1 – 107,9 MHz
- 3,5 mm stereo kábel (súčasť dodávky)
- Vysiela hudbu z externého prehrávača
- Napájanie 12 V z palubného konektoru
Externý pevný disk Verbatim s dvojdiskovým poľom RAID s kapacitou 2 TB
Externý pevný disk 2-Disk RAID External Hard Drive spoločnosti Verbatim má možnosti RAID voliteľné užívateľom: BIG / RAID 0 alebo RAID 1.

V režime RAID BIG sa celá kapacita zobrazuje ako 1 veľký disk s jedným písmenom disku. Najskôr sa zaplní celý pevný disk 1, a až potom sa začnú dáta ukladať na disk 2.

RAID 0 – prekladanie, ponúka vylepšenú rýchlosť čítania/zápisu. Celá kapacita sa stále zobrazuje ako jeden disk, dáta sa však ukladajú rovnomerne na oba disky.

RAID 1 – zrkadlenie, skvelé pre zabezpečenie dát. Obsah každej jednotky je duplikovaný, a tak existujú dve kópie zhodných dát. Maximálna kapacita je kapacita jedného pevného disku na jednotke RAID. Jednotke je priradené jedno písmeno.
Jednoduchá centrálna správa a zdieľanie dát s diskom Gigabit NAS od Verbatimu
Externý pevný disk Gigabit NAS 1TB

Nový externý pevný disk Gigabit NAS (Network Attached Storage) od Verbatimu umožňuje ukladať a zdieľať súbory a priečinky prostredníctvom počítačovej siete. Disk ponúka perfektné riešenie centralizovaného ukladania dát pre domácnosti i malé kancelárie. Používatelia Gigabit NAS môžu odľahčiť pevné disky vo svojom počítači a uložiť na tento zdieľaný disk až 1 400 filmov, 330 000 pesničiek, milión fotografií alebo iné dáta* a zároveň k nim bezdrôtovo pristupovať z niekoľkých počítačov alebo digitálnych prehrávačov médií (vrátane PlayStation 3 a Xbox) v rovnakom čase.
Malé farebné klenoty vo svete úložných nosičov
Micro USB disky od Verbatimu s kapacitou od 2 GB do 32 GB

Verbatim predstavuje druhú generáciu svojich Micro USB diskov s bohatou ponukou pestrých farieb i kapacít. Drobné disky, ktoré sú iba 3 cm dlhé a štíhle ako euromince, pojmú až 32 GB dát a už teraz ich možno dostať v obchodoch.
1TB externý pevný disk so štyrmi konektormi - Verbatim Quad Interface external hard drive.
Ak je otázkou výkon, ponúka externý pevný disk so štyrmi konektormi spoločnosti Verbatim jednotku pre stolné počítače s viacerými konektormi. Tento pevný disk disponuje konektorom eSATA II, FireWire 800, FireWire 400 a USB 2.0. Vďaka vysokej rýchlosti prenosu dát si táto jednotka poradí s najnáročnejšími aplikáciami a máte tak možnosť vykonať viac práce na úkor kratšieho čakania.
Prenosný pevný disk Verbatim SureFire 500 GB
Prenosná jednotka Verbatim SureFire je univerzálny externý pevný disk s vysokovýkonným ukladaním a s možnosťou výberu buď rozhrania FireWire 800 / 400 (1394a / 1394b), alebo rozhrania USB 2.0. Po správnom pripojení jednotky k počítaču ju budete môcť používať ako akýkoľvek iný pevný disk na ukladanie údajov a vykonávanie funkcií zálohovania údajov.
Verbatim Store 'n' Go PinStripe USB 4 GB
Jednotka Store 'n' Go PinStripe USB od spoločnosti Verbatim disponuje funkciou vysunutia a zasunutia konektoru USB, ktorý je tak chránený, pokiaľ nie je používaný, a nepotrebuje samostatný kryt, ktorý se ľahko stráca. Každá jednotka PinStripe USB je dodávaná so skúšobnou verziou softwaru pre ochranu pomocou hesla od spoločnosti EasyLock™.
3,5'' externý pevný disk Verbatim s kombinovaným rozhraním eSATA a USB
Externý pevný disk Verbatim s kombinovaným rozhraním eSATA / USB 2.0 poskytuje veľkokapacitný úložný priestor pre zálohovanie všetkých typov súborov. Ponúka vysoký výkon a spoľahlivosť profesionálnym i domácim používateľom.

Môžete naň uložiť tisíce digitálnych fotografií, videí a iných elektronických súborov. Vďaka vysokorýchlostnému pevnému disku SATA ponúka kombinovaný disk Verbatim eSATA 3 Gb/s / USB 2.0 profesionálnym používateľom veľmi vysoké rýchlosti prenosu. Prenos dát eSATA je až šesťkrát rýchlejší než pri rozhraní USB 2.0, čím šetrí váš čas a je ideálny pre aplikácie pracujúce so zvukom a videom vo vysokej kvalite.
Automatický CD/DVD duplikátor a tlačiareň
Systém pre duplikáciu a potlač CDa DVD diskov určený pre profesionálne použitie. Inštalovaná 1 zapisovacia CD/DVD mechanika (existuje aj verzia pre Blu-Ray) a rýchla nízkonákladová atramentová tlačiareň (technológia HP), oddelené zásobníky C, M, Y, K. Jedna sada zásobníkov umožní vykonať až 1 000 potlačí.
Videorecenzia (zdroj: PC Revue) www.youtube.com/watch?v=M4XGzB-7QP8
SecureSave DVD od Verbatimu
Šifrovaný DVD disk zabráni neoprávnenému prístupu k uloženým dátam

Nový SecureSave DVD od Verbatimu je zapisovateľné DVD, ktoré ukladá a zároveň chráni súbory prostredníctvom softvérového 256-bitového AES šifrovania. Dáta je možné na disk bezpečne uložiť a prenášať s vedomím, že k jeho obsahu nie je možné bez oprávnenia pristúpiť.
Novinka v ponuke - káble
Naše portfólio sme rozšírili o káble prepojovacie USB, pripojovacie USB, HDMI, DVI-D, SVGA a digital audio.
Novinka v ponuke - tašky Tucano
Novinka v našej ponuke - Tucano tašky na notebooky. Kvalitné výrobky od talianskych dizajnérov z Milána.
Verbatim Pocket Drive - 1,8'' pevný disk s kapacitou 250 GB
Krabička na dáta, ktorá je šik
Verbatim predstavuje Pocket Drive, štýlový čierny 1,8 "pevný disk s kapacitou 250 GB, ktorý je dostatočne malý na to, aby sa pohodlne vošiel do vrecka nohavíc alebo bundy alebo do dámskej kabelky.
Malý navonok, obrovský vnútri
Verbatim predstavuje Pocket Drive, 1,8“ pevný disk s kapacitou 250 GB v štýlovom čiernom hliníkovom puzdre, ktorý je dostatočne malý na to, aby sa pohodlne vošiel do vrecka nohavíc alebo bundy.
•    Kapacita: 250 GB
•    Rozmery: 90 × 64 × 14 mm
•    Hmotnosť: 85 g
•    Čierne uzatvárateľné vrecúško na prenášanie
•    Zálohovací softvér Dmailer
•    Synchronizačný softvér Sync
Prvý na svete - Verbatim SSD Secure ExpressCard s hardvérovým 256-bitovým AES šifrovaním
Vysoko zabezpečené prenosné úložisko s kapacitou 32 GB alebo 16 GB
Verbatim predstavil SSD Secure ExpressCard vybavený hardvérovým 256-bitovým AES šifrovaním. Disk kombinuje inovatívnu úložnú technológiu „solid-state drive“ s účinnou bezpečnostnou ochranou. SSD Secure ExpressCard, prvý produkt svojho druhu na svete, je možné dostať v kapacitách 32 GB a 16 GB.
1,8'' HDD Verbatim
Rozšírili sme ponuku HDD o vreckový 1,8'' externý HDD Verbatim. Tento HDD má kapacitu 250 GB a rozmery 90mm x 64mm x 17mm. Váha iba 89 gramov. Externý HDD 1,8'' Verbatim pripojíte cez USB konektor.
Verbatim Bluetooth Audio Cube
Bluetooth reproduktor pre váš mobil

Nový kompaktný stereo Bluetooth Audio Cube od Verbatimu reprodukuje zvuk z akéhokoľvek Bluetooth zariadenia. To z neho robí ideálny prenosný reproduktor pre mobilné telefóny, MP3 prehrávače alebo notebooky.
USB flash pamäte Apacer
Našu ponuku USB flash pamätí sme rozšírili o značku Apacer, ktorá je pre zákazníkov na Slovensku už známa. Široká škála tvarov a farieb umožňuje každému zákazníkovi vybrať si „ten svoj“ USB kľúč. V našej ponuke máme USB Apacer v kapacitách od 2 GB do 16 GB. Apacer je zárukou kvality, nízkych cien a širokej škály produktov pre každého.
Úložný disk s dvoma rozhraniami Verbatim eSATA/USB Combo SSD 32GB
Jeden disk, dve integrované rozhrania: s novým Combo SSD diskom Verbatim kombinuje výhody vysokorýchlostného pripojenia eSATA s používateľsky prívetivejším USB. Pomocou výkonnej technológie SSD Flash môžete uložiť až 32 GB dát. Bezpečnostný softvér EasyLock s 256-bitovým AES šifrovaním udržuje vaše dáta v bezpečí.
Memorex CD 2.1ch Home Audio System - domáci audio systém Mi1111BLK
CD Micro System Mi1111EU

Memorex Home Audio System so vstupom iPod vydáva čistý zvuk a je zaodetý do elegantného púzdra. Obsahuje 2.1 kanálové stereo so vstavaným subwooferom, má digitálne FM rádio a bezdrôtové ďiaľkové ovládanie. Mi1111EU napája a nabíja váš iPod z dokovacej stanice a tiež má vstup jack pre iné digitálne zariadenia MP3.
Prenosný pevný disk Verbatim s 640 GB
Najnovší prenosný USB pevný disk od Verbatimu sa vyznačuje vynikajúcou úložnou kapacitou 640 GB.
PC Revue - ocenenie
Ocenenie pre Aiptek mobilný vreckový projektor V10 + Aiptek dokovacia stanica pre projektory V10, T10
PC Revue ocenilo tieto dva produkty v októbrovom čísle ako „Tip redakcie PC Revue“.
Prenosný pevný disk Verbatim InSight
Inovatívny displej nevyžaduje žiadne napájanie

Verbatim predstavuje InSight, malý 2,5” prenosný pevný disk obsahujúci displej, ktorý zobrazuje meno jednotky a dostupnú kapacitu – i vtedy, pokiaľ nie je disk pripojený. V elegantnom čiernom puzdre ukrýva InSight úložnú kapacitu 500 GB a môžu ho používať používatelia Windows i Mac.
USB kľúč Verbatim Executive Secure - Bezpečnosť pre každého
USB kľúč Executive Secure od Verbatimu je cenovo dostupný bezpečnostný nástroj pre každého, kto vyžaduje spoľahlivé prenášanie dôverných dát. Disk obsahuje štyri bezpečnostné funkcie, ktoré bránia neoprávnenému prístupu k dátam: 256-bitové hardvérové AES šifrovanie, algoritmus na hešovanie hesiel, povinné zadávanie hesla a automatické zmazanie všetkých dát po 20 neúspešných pokusoch o prístup. Executive Secure je už možné dostať v obchodoch v kapacitách 4, 8 a 16 GB.
Nová značka GPS navigácií v našej ponuke
DISKUS sa stal dovozcom GPS navigácií značky Dynavix®.

Viacúčelové navigačné GPS zariadenia Dynavix majú moderný dizajn, sú najtenšie na trhu a obsahujú mapové podklady TeleAtlas.
Memorex uvádza audio prístroje a budíky spolupracujúce s iPod, iPhone a MP3 prehrávačmi
Spoločnosť Memorex uvádza na trh novú líniu audio výrobkov. Tato nová línia zahŕňa rádiobudíky, prenosné rádiá, systémy pre karaoke a CD prehrávače, fungujúce aj v prepojení s iPodom alebo iPhonom od spoločnosti Apple. Všetky výrobky majú štýlový dizajn, vychádzajúci z posledných módnych trendov.
Multimediálny disk od Verbatimu prináša do obývačiek novú porciu zábavy
Verbatim predstavuje MediaStation HD DVR, multimediálny pevný disk, ktorý prehráva a nahráva obsah priamo z TV, káblového/satelitného set-top boxu i DVD alebo VHS prehrávačov. MediaStation HD DVR reprodukuje video v high-definition kvalite, zdieľa obsah z celej domácej siete a je ideálnym domácim zariadením na záznam, ukladanie a prehrávanie videa, fotografií alebo hudby.

Ľahké a pohodlné nahrávanie a kopírovanie
Vďaka zabudovanému DVB-T prijímaču digitálneho pozemného TV vysielania a nahrávacím schopnostiam vie Verbatim MediaStation zaznamenať obsah priamo z televízora, DVD alebo VHS prehrávača. 1 TB disk ponúka dostatok úložného priestoru až na 500 hodín záznamu, 1 420 videosekvencií, 330 000 hudobných stôp alebo 1 000 000 fotografií. Ďalej vie zaznamenávať obsah na pamäťovú kartu alebo naopak z nej (SD, SDHC a Memory Stick), to isté platí v prípade USB disku a externého pevného disku.
Verbatim presadzuje dátovú bezpečnosť a technologické inovácie
Verbatim v rámci tohtoročného ročníka IFA predstaví pokrok v oblasti technologických inovácií, ktorý stál za úspechom tohto špecialistu na dátové nosiče v posledných 40 rokoch. Nový 6x Blu-ray BD-R disk od Verbatimu – optický disk s najvyššou záznamovou rýchlosťou na trhu – bude predstavený spoločne s novým BD-R LTH, ktorý do Blu-ray segmentu prvýkrát prináša osvedčenú technológiu AZO, s ktorou sme sa dosiaľ stretávali iba pri CD a DVD nosičoch Verbatim. Sektor mikro USB diskov sa pochváli novou technológiou SIP umožňujúcou ukladanie dát na ešte menšie prenosné pamäťové kľúče, ktoré ponúkajú až 16 GB úložného priestoru. Ako vrchol tejto prezentácie uvedie Verbatim novú generáciu svojich multimediálnych prehrávačov: MediaStation HD DVR. Medzi tohtoročnými novinkami nechýbajú ani dva externé pevné disky, ktoré sú vďaka vysokým bezpečnostným normám a rýchlostiam určené predovšetkým profesionálnym užívateľom.
Po zlatej cestičke do novej etapy

Verbatim, špecialista na úložné médiá, predstavil pri príležitosti svojho tohtoročného štyridsiateho výročia limitovanú edíciu zlatých externých pevných diskov. Lesklo zlaté UV puzdro „Anniversary Edition“ v sebe skrýva 500 GB 2,5" pevný disk, ktorý obsahuje aj softvér na jednoduché zálohovanie a synchronizáciu dát. Disk je kompatibilný s PC a Mac a v obchodoch bude k dostaniu od polovice augusta po obmedzený čas za 109 EUR.

Verbatim rozširuje rad farebných diskov

Verbatim pridáva do svojho portfólia prenosných pevných diskov päť nových farebných modelov – „Sun kissed Yellow“, „Eucalyptus Green“, „Hot Pink“, „Caribbean Blue“ a „Volcanic Orange“. Tieto farebné disky umožňujú používateľom prispôsobiť si vzhľad svojho počítača podľa svojich predstáv. Disky majú kapacitu 500 GB a v obchodoch ich možno dostať za 109 EUR.

MediaStation HD DVR – 500 hodín záznamu v high-definition kvalite
Multimediálny disk od Verbatimu prináša do obývačiek novú porciu zábavy
Verbatim predstavuje MediaStation HD DVR, multimediálny pevný disk, ktorý prehráva a nahráva obsah priamo z TV, káblového/satelitného set-top boxu i DVD alebo VHS prehrávačov. MediaStation HD DVR reprodukuje video v high-definition kvalite, zdieľa obsah z celej domácej siete a je ideálnym domácim zariadením na záznam, ukladanie a prehrávanie videa, fotografií alebo hudby. 1 TB MediaStation HD DVR je možné dostať v obchodoch za 299 € a 500 GB verziu za 239 €, zatiaľ čo 1 TB bezdrôtový model si zaobstaráte za 319 € a 500 GB za 259 €.
Multimedia Audio Bar - silné basy a mikrofón pre VoiP

Nový reproduktorový systém od Verbatimu
Verbatim vytvoril nový reproduktorový systém 2.0 Multimedia Audio Bar, ktorý kombinuje veľmi dobrú kvalitu zvuku a výnimočný dizajn.

Turbo disk od Verbatimu

Výkonný prenosný pevný disk s tromi softvérovými programami
Verbatim predstavil Executive Portable Hard Drive, externý 2,5” pevný disk s úložnou kapacitou 500 GB. O veľmi vysoké prenosové rýchlosti, synchronizáciu dát a zložiek a tiež zálohovanie dát sa starajú hneď tri softvérové programy uložené priamo na disku.

© Diskus, všetky práva vyhradené. Pridať stránku k obľúbeným.