Externý pevný disk Verbatim s dvojdiskovým poľom RAID s kapacitou 2 TB

Typ článku: Novinky
Datum vložení: 1. 2. 2010 0:00:00
Externý pevný disk 2-Disk RAID External Hard Drive spoločnosti Verbatim má možnosti RAID voliteľné užívateľom: BIG / RAID 0 alebo RAID 1.

V režime RAID BIG sa celá kapacita zobrazuje ako 1 veľký disk s jedným písmenom disku. Najskôr sa zaplní celý pevný disk 1, a až potom sa začnú dáta ukladať na disk 2.

RAID 0 – prekladanie, ponúka vylepšenú rýchlosť čítania/zápisu. Celá kapacita sa stále zobrazuje ako jeden disk, dáta sa však ukladajú rovnomerne na oba disky.

RAID 1 – zrkadlenie, skvelé pre zabezpečenie dát. Obsah každej jednotky je duplikovaný, a tak existujú dve kópie zhodných dát. Maximálna kapacita je kapacita jedného pevného disku na jednotke RAID. Jednotke je priradené jedno písmeno.
Externý pevný disk Verbatim s kombinovaným rozhraním eSATA / USB 2.0 poskytuje veľkokapacitný úložný priestor pre zálohovanie všetkých typov súborov. Ponúka vysoký výkon a spoľahlivosť profesionálnym i domácim užívateľom.

Môžete naň uložiť tisíce digitálnych fotografií, videí a iných elektronických súborov. Vďaka vysokorýchlostnému pevnému disku SATA ponúka kombinovaný disk Verbatim eSATA 3 Gb/s / USB 2.0 profesionálnym užívateľom veľmi vysoké rýchlosti prenosu. Prenos dát eSATA je až šesťkrát rýchlejší ako u rozhrania USB 2.0, čím šetrí váš čas a je ideálny pre aplikácie pracujúce so zvukom a videom vo vysokej kvalite.

Jeho štýlový design z „čiernej ocele“ šetriaci miestom sa na modernom pracovnom stole skvele vyníma.

Disk je dodávaný so softwarom Nero BackItUp 4 Essentials, ktorý ponúka plnú správu zálohovania pevného disku stolného počítača alebo notebooku *.

* Software Nero BackItUp 4 Essentials bohužiaľ nie je kompatibilný s operačnými systémami Mac.

Kompatibilný so systémom Windows 7

Obsah balenia:
externý pevný disk Verbatim s dvojdiskovým poľom RAID,
kábel eSATA,
kábel USB 2.0,
napájací adaptér a kábel,
užívateľská príručka v 20 jazykoch,
software Nero BackItUp 2 Essentials na pevnom disku,
nástroj pre formátovanie oddielov FAT32 na pevnom disku.© Diskus, všetky práva vyhradené. Pridať stránku k obľúbeným.