Hands free sada do auta - Buddy Supertooth

Typ článku: Novinky
Datum vložení: 30. 8. 2010 0:00:00
Nové prenosné Bluetooth handsfree Supertooth Buddy je ideálnym spoločníkom pre pohodlné a bezpečné telefonovanie na cestách bez pokút.
Buddy zaujme svojou veľkosťou (iba 210 x 170 x 60 mm), ako ostatné handsfree Supertooth sa umiestňuje na slnečnú clonu v interiéri vozidla - toto riešenie ponúka veľa výhod. Necloní pri výhľade z vozidla, zároveň je blízko hlavy vodiča pre perfektnú kvalitu hovoru. Buddy Supertooth nepotrebuje žiadnu kabeláž a behom niekoľkých sekúnd je pripravená na použítie. Prvotriedny filter okolitého šumu, plný duplex a výkonný reproduktor robí z Buddy Supertooth jednotku v komunikácii aj pri rýchlej jazde na diaľnici. Buddy Supertooth obsahuje funkciu MULTIPOINT, takže môže byť zároveň spojený s dvoma mobilnými telefónmi súčasne, AutoConnect - automatické spojenie s telefónom, AutoPairing - funkcia automatického párovania a úplná kompatibilita so všetkými telefonmi vybavenými Bluetooth. Buddy Supertooth samozrejme umožňuje príjem hovoru, odmietnutie hovoru, redial, či hlasové vytáčanie. Jednoduché ovládanie sady vám uľahčí bezpečnú jazdu.

Vlastnosti Supertooth Buddy:
- podpora DPS, full duplex, pripojí naraz dva telefóny
- Bluetooth v2.1, kompatibilný s 2.0 a 1.x
- podporované profily: handsfree, headset
- mikrofón, ktorý potláča ozvenu
- operačná vzdialenosť do 10 metrov
- spona na slnečnú clonu – Buddy sa pripojí k spone pomocou magnetu (dá sa teda pripnúť v oboch polohách slnečnej clony)
- frekvencia: 2.4 GHz
- pohotovostný režim až 1000 h, doba hovoru až 20 hodín
- doba nabíjania : 3 hodiny
- hlasové vytáčanie a ovládanie (ak ho spojený telefón podporuje)
- návod v slovenskom jazyku


© Diskus, všetky práva vyhradené. Pridať stránku k obľúbeným.