Iomega SuperHero zálohovacia a dobíjacia stanica pre iPhone

Typ článku: Novinky
Datum vložení: 23. 3. 2011 0:00:00
Iomega SuperHero zálohovacia a dobíjacia stanica pre iPhone umožňuje zabezpečiť Vaše kontakty a fotografie a nabiť Váš telefón bez pripojenia k počítaču, keď zrovna odpočívate.
Toto kompaktné zariadenie jednoducho umiestníte na Váš stôl, alebo nočný stolík a pripojte ho do elektrickej zásuvky. Jednoducho vložte telefón vo chvíli, kedy Vám to nejviac vyhovuje a on automaticky vykoná zálohu fotiek a kontaktov a súčasne dobije svoju batériu. Ukazovateľ priebehu Vás informuje, akonáhle je záloha kompletná. Stanica je určená pre Apple iPhone 4, 3GS, 3G a iPod touch (4. generácie). Ak dôjde k odcudzeniu Vášho telefónu iPhone, môžete jednoducho obnoviť kontakty a fotografie z priloženej SD karty (kapacita 4GB). Stanica zálohuje kontakty a fotografie rovnako z poslednej generácie iPod touch! Pamäťová SD karta je rozšíriteľná, ak potrebujete väčšiu kapacitu pre Vašu zálohu. Iomega SuperHero obsahuje limitovanú trojročnú záruku po Vašej registrácii produktu.

Vlastnosti
Bezpečnosť – Zálohujte svoje kontakty a fotografie na 4GB SD kartu. Obnovte dáta do nového telefónu iPhone v prípade, že Váš pôvodný bol stratený, odcudzený, alebo zničený. (Hudba, video a kalendár nie sú obsiahnuté v zálohe Iomega SuperHero)

Jednoduché použitie – Vložte svoj iPhone do stanice a on bude automaticky zálohovaný a dobíjaný bez nutnosti pripojenia k počítaču. Keď se to stane Vašou každodennou rutinou, budú Vaše kontakty a fotografie v bezpečí!

Užitočný – Ukazovateľ priebehu Vás informuje, akonáhle je záloha kompletná. Nastavte si pripomienku tak, aby Vaše zálohy a dobíjanie boli pravideľné. V budúcnosti môžete jednoduchou výmenou pamäťovej karty zvýšiť kapacitu pre Vaše zálohy. Používajte stanicu tiež pre Váš iPod touch (4. generácie)

Kompaktný a prenosný – Tak kompaktný, že ho môžete zobrať na svoje služobné a súkromné cesty.

Systémové požiadavky
Apple iPhone (3G, 3Gs, 4) a iPod touch (4. generácie)
Mac OS 4.0 (pre zálohu fotiek)
Aplikácia SuperHero Backup (zadarmo na stiahnutie v Apple App Store)

Balenie obsahuje
Zálohovaciu a dobíjaciu stanicu Iomega
Sieťový zdroj a kábel
4GB SD pamäťová karta
Príručka pre rýchle spustenie
Informačná brožúra
© Diskus, všetky práva vyhradené. Pridať stránku k obľúbeným.