Kaspersky Anti-Virus pre Mac

Typ článku: Novinky
Datum vložení: 10. 3. 2011 0:00:00
Kaspersky Anti-Virus pre Mac bol vyvinutý pre užívateľov pracujúcich na platforme Mac, aby splnil ich špecifické potreby a nároky na ochranu tohto čím ďalej viac populárneho operačného systému. Mac užívatelia tak majú jedinečnú možnosť chrániť svoje zariadenie proti špeciálnym a stále sa rozrastajúcim hrozbám a to pri zachovaní stability a výkonu operačného systému. Zverte ochranu svojho Maca jednému z najúspešnejších svetových výrobcov bezpečnostného software a majte tak svoje fotky, hudbu a ostatné citlivé údaje pod ochranným štítom Kaspersky pre Mac.


- Real-time skenovanie súborov, e-mailových príloh či sťahovaných údajov z internetu
- Obsahuje najaktuálnejšie antivírusové technológie Kaspersky pre lepšiu ochranu a výkon
- Pracuje rýchlo a nerušene, dopad na výkon CPU je iba 1%
- Užívateľské prostredie programu je prispôsobené Mac užívateľom
- Sebaobrana - program obsahuje nástroje, vďaka ktorým sa nepodarí deaktivovať ochranu škodlivým kódom či útokom hackera
- Automatické aktualizácie vírusovej databázy
- Zabraňuje prieniku aj iných vírusov, ktoré nie sú určené pre Mac platformu

Ochrana

- Kaspersky Anti-Virus pre Mac obsahuje ochranu proti všetkým známym typom hrozieb (vírusy, červy, trójske kone) na základe svojej bohatej vírusovej databázy.
- Súbory sú kontrolované pri ich spustení , sťahovaní či ukladaní. Podozrivým programom je obmedzený prístup do systému a dľa potreby môžu byť dezinfikované či zmazané.
- Kaspersky Anti-Virus chráni nielen údaje určené pre Macintosh, ale aj údaje pre ostatné platformy, pre ktoré každým dňom vznikne 30 000 nových hrozieb. Môžete tak bezpečne zdieľať Vaše údaje s priateľmi, ktorí používajú iné operačné systémy.

Automatické aktualizácie

-  Kaspersky automaticky udržuje aktuálnu vírusovú databázu

-  Aktualizácie obsahujúce informácie o nových hrozbách sú distribuované každým dňom (niekedy aj častejšie, pokiaľ je to potrebné).

-  Samotný program sa dokáže aktualizovať na novú verziu, pokiaľ je vydaná

Internetová ochrana

-  šetky súbory sťahované z internetu sú kontrolované na škodlivý kód. Nájdené hrozby sú zablokované a užívateľ je upozornený patričnou hláškou.

E-mailová ochrana

- Vaše e-maily a ich prílohy sú skenované real-time kontrolou. Akonáhle je nájdená infekcia, táto bude zablokovaná a užívateľ bude upozornený o nájdení infekcie.

Sebaobrana

-  Kaspersky Anti-Virus pre Mac obsahuje technológiu, ktorá zabraňuje napadnutiu, modifikácii či neoprávnenému ukončeniu programu. Ochranu programu pred zmenou nastavení či vypnutím je možné ďalej vylepšiť zadaním osobného hesla.

Jednoduché ovládanie

-  Grafické prostredie programu je prispôsobené Mac užívateľom, je jednoducho ovládateľné a intuitívne.

Vysoký výkon

-  Kaspersky Anti-Virus pre Mac zaisťuje prvotriednu ochranu pri minimálnych nárokoch na systém. K svojej práci potrebuje menej ako 1% výkonu procesora.


Mnohokrát ocenené technológie integrované do Kaspersky Anti-Virus pre Mac Vás chránia proti širokému spektru IT hrozieb:

-  Vírusy pre Windows, Mac OS alebo Linux, trójske kone, červy, spyware a adware.

-  Denne vznikne 30,000 nových hrozieb, pred ktorými Vás bude Kaspersky pre Mac chrániť. Zdieľajte tak bezstarostne svoje údaje s kamarátmi čo kolegami, nech už používajú akýkoľvek operačný systém.Operačný systém

- Mac OS 10.4.11 a vyšší

 
Hardwarové požiadavky

-   Mac systém s Intel® procesorom
-   512 MB RAM
-   80 MB voľného miesta na pevnom disku
-   Internetové pripojenie nutné k aktivácii programu
© Diskus, všetky práva vyhradené. Pridať stránku k obľúbeným.