Kaspersky Internet Security 2011

Typ článku: Novinky
Datum vložení: 10. 3. 2011 0:00:00
Kaspersky Internet Security 2011 predstavuje komplexnú ochranu pred všetkými internetovými hrozbami. Nová generácia produktov Kaspersky poskytuje ochranu pred vírusmi, spywarom, adwarom a chráni vaše osobné dáta pred zneužitím. Integrovaný osobný firewall a antispamový filter ešte zvyšujú ochranu dôverných dát a chránia používateľov pred spamovými správami.


Kaspersky Internet Security 2011 chráni Vaše PC či netbook pred útokmi hackerov a škodlivým kódom. Vaše osobné dáta (dokumenty, fotky, hudba) tak budú v bezpečí pred zneužitím rôznymi kyberzločincami:

Ochrana PC v reálnom čase proti všetkým druhom hrozieb Vylepšené!

- Zabraňuje všetkým typom známeho i neznámeho škodlivého kódu pri napadnutí počítača.

Funkce Safe Surf pre bezpečné online surfovnie Nové!

- Vďaka funkcii Safe Surf bude zabránené v prístupe na infikované webové stránky. Pravidelné aktualizácie programu Vám poskytnú najaktuálnejšiu ochranu pred škodlivými webovými stránkami.

Neustála ochrana Vašej digitálnej identity Vylepšené!

- Sofistikovaná anti-phishingová ochrana spolu s virtuálnou klávesnicou zaisťuje ochranu Vašich osobných údajov. Môžete tak bezpečne nakupovať na e-shopoch, pracovať s internetovým bankovníctvom alebo komunikovať s priateľmi na rôznych sociálnych sieťach.

Rodičovská kontrola Vylepšené!

- Bohaté funkcie rodičovskej kontroly chránia Vaše deti pred nevhodným obsahom Internetu. Môžete zablokovať alebo limitovať prístup na nevhodné stránky, obmedziť funkčnosť rôznych aplikácií (hlavne hier), nastaviť konkrétnu dobu, po ktorú bude fungovať internetové pripojenie a ďalšie.

Funkcia kontroly aplikácií zabraňujúca poškodenie operačného systému Vylepšené!

- Každej aplikácii sú automaticky priradené práva na prístup do systémových zdrojov za použitia databázy bezpečných programov spoločnosti Kaspersky Lab.

Technológie sledovania systému Nové!

- Bezkonkurenčná technológia sledovania systému kontroluje a analyzuje podozrivé správanie aplikácií. V prípade nájdenia škodlivej aplikácie je možné ju odstrániť a vrátiť tak systém do pôvodného neinfikovaného stavu.

Unikátny Safe Run mód pre aplikácie a webové stránky Vylepšené!

- Mód Safe Run umožňuje spúšťať podozrivé aplikácie a webové stránky v izolovanom prostredí, v ktorom nebude umožnené v prípade infekcii napadnúť operačný systém.

Špeciálne nástroje pre liečenie infekcie Vylepšené!

- Instalačné CD môže byť použité aj ako záchranný disk, ktorý Vám pomôže so základnou obnovou operačného systému. Kaspersky Internet Security 2011 umožňuje vytvorenie vlastného záchranného disku.

Gadget do postranného panelu Windows Nové!

- Kaspersky Internet Security 2011 ponúka neustály prehľad o bezpečnosti Vášho systému a o svojej práci priamo formou gadgety v bočnom paneli Windows.

Kaspersky Internet Security 2011 ponúka mnoho nových a vylepšených funkcií spoločne s unikátnymi technológiami ochrany proti najaktuálnejším hrozbám, ktoré udržujú operačný systém stabilný a v dobrom chode:

- Vylepšené: Funkcie kontroly aplikácií a zraniteľnosti systémov zabraňujú podozrivým aplikáciám v prístupe k systémovým zdrojom a poskytnutiu citlivých osobných dát na Internete.
- Nové: Technológia sledovania systému - kontrola založená na heuristickej analýze vyhodnocuje podozrivé správanie aplikácií a zabraňuje tak infikovaniu systému zatiaľ neznámymi hrozbami.
- Vylepšené: Vďaka Safe Run móde môžete spúšťať nedôveryhodné aplikácie a webové stránky bez akéhokoľvek rizika.
- Vylepšené: Záchranné CD vyčistí operačný systém od škodlivého kódu.
- Nové: Vďaka funkcii Safe Surf bude zabránené v prístupe na infikované webové stránky. Pracujete tak bezpečne s internetovým bankovníctvom a podobnými službami.
- Vylepšené: Unikátne antivírusové technológie Kaspersky je možné nainštalovať aj na už infikovaný počítač.
- Nové: Technológia sledovania systému kontroluje a analyzuje podozrivé správanie aplikácií a v prípade zavírenia vie vrátiť systém späť do prevádzky-schopného stavu.

Mnohokrát ocenené technológie v Kaspersky Internet Security 2011 Vás chránia pred širokým spektrom IT hrozieb:

-  Vírusy, trojské kone, červy a ostatné malware, spyware, adware
-  Rootkity, bootkity a ďaľšie komplexné hrozby
-  Strata digitálnej identity spôsobená keyloggermi
-  Botnety a ostatné ilegálne metódy prevzatia kontroly nad Vašim počítačom
-  Zero-day útoky a neznáme hrozby
-  Hackerské útoky
-  Anti-spamové filtre

Kaspersky Internet Security 2011 osahuje rad unikátnych technológií, ktoré zabezpečujú bezpečnú prácu s počítačom či netbookom a zároveň udržujú operačný systém v dobrom chode.

- Ochrana v reálnom čase proti vírusom a ďalšiemu škodlivému kódom Vylepšené!
- Funkcia Safe Surf a Kaspersky Web Toolbar pre bezpečné surfovanie Nové!
- Jedinečný personálny firewall proti hackerským útokom
- Ochrana digitálnej identity vďaka virtuálnej klávesnici a anti-phishing modulu Vylepšené!
- Unikátny Safe Run mód pre podozrivé programy a webové stránky Vylepšené!
- Rodičovská kontrola Vylepšené!
- Anti-spam a anti-bannerová ochrana Vylepšené!
- Ladiace nástroje pre zlepšenie výkonu počítača
- Záchranný disk pre obnovenie operačného systému po útoku škodlivým kódom Vylepšené!

© Diskus, všetky práva vyhradené. Pridať stránku k obľúbeným.