Kaspersky PURE

Typ článku: Novinky
Datum vložení: 10. 3. 2011 0:00:00
Kaspersky PURE výrazne prevyšuje klasickú ochranu PC. Bol vyvinutý za účelom ochrany PC pred všetkými druhmi hrozieb a útokmi kyberzločincov. Programu Kaspersky PURE môžete zveriť ochranu všetkých Vašich digitálnych prostriedkov, či už ide o fotky, videá či ostatné osobné dáta. Kaspersky PURE zároveň udržuje počítač v perfektnej kondícii, vďaka čomu si môžete rýchlo a bezstarostne užívať digitály život.


Bojuje s digitálnymi hrozbami
- Kaspersky PURE zabraňuje v prieniku vírusov a spamu do počítača, ale nijako neobmedzuje Vašu prácu s rôznymi aplikáciami, e-mailami či s Internetom. Disponuje mnohými integrovanými nástrojmi, vďaka ktorým zostane Vaša on-line aktivita skrytá pred útokmi kyberzločincov.

Chráni osobné dáta
- Kaspersky PURE zabraňuje v krádeži či strate Vašich fotografií, hudby, dokumentov, videí a ostatných osobných dát. Integrované šifrovacie a zálohovacie nástroje zabezpečujú patričnú ochranu. O tom, s kým budete dáta zdieľať, budete rozhodovať len a len Vy.

Chráni Vašu digitálnu identitu
- Kaspersky PURE disponuje najmodernejšími nástrojmi na ochranu Vašej digitálnej identity. Vďaka integrovanej virtuálnu klávesnicu, anti-phishingové technológii a správe hesiel zostane Vaša identita nedotknutá. Kaspersky PURE ďalej ponúka ochranu dát a citlivých informácií v rámci Vašej domácej siete. Sami si určite, ktorý člen rodiny smie používať aký počítač a aké dáta mu budú sprístupnené.

Ponúka centrálnu správu
- Kaspersky PURE Vám poskytuje prehľad o stave bezpečnosti Vašej domácej siete. Vie automaticky stiahnuť vírusové aktualizácie a rozdistribuovať ich na ďalšie počítače v sietí, informuje administrátora o historických udalostiach (dokončenie skenu, aktualizácie, nájdenie vírusu a pod.) alebo zálohuje dáta z akéhokoľvek počítača v sieti.

Poskytuje komplexnú ochranu
- Kaspersky PURE je ideálnym riešením komplexnej ochrany. Ponúka všetko, čo je potrebné k spoľahlivej a bezpečnej administrácii domácej siete, aby ste boli IT expertom.


Kaspersky PURE je revolučným programom pre ochranu a údržbu počítače. Jeho unikátne vlastnosti a funkcie boli vyvinuté tak, aby každí mohol program jednoducho nainštalovať a používať:

- Kaspersky PURE v sebe obsahuje všetky funkcie ako Kaspersky Internet Security 2011 + mnoho ďalších zaujímavých funkcií
- Ponúka kompletnú ochranu proti malware a spamu a unikátnu technológiu Snadbox pre zabezpečenie ešte väčšieho bezpečia
- Obsahuje kontrolné centrum, vďaka ktorému môžete spravovať svoju domácu sieť. Máte tak prehľad o aktuálnosti antivírusu v sieti alebo dostávate správy o stave bezpečnosti na jednotlivých počítačoch v domácnosti. Nové!
- Obsahuje Password Manager, ktorý vie bezpečne vytvárať, šifrovať a spravovať Vaše heslá používané pre prihlásenie do rôznych webových služieb (e-mail, internetové bankovníctvo, sociálne siete). Heslá možno navyše bezpečne vkladať pomocou integrovanej virtuálnej klávesnice. Nové!
- Sofistikovaná rodičovská kontrola umožňuje monitorovať a obmedzovať prístup k Internetu či spúšťanie rôznych programov. Chráňte tak svoje dieťa pred nevyžiadaným obsahom Internetu a nebezpečnými aplikáciami.
- Funkcia File Shredder pre trvalé odstránenie dát z PC - vďaka File Shredder už nepôjde obnoviť skôr zmazané dáta. Nové!
- Zálohovanie a obnova dát - nastavte si plány zálohovania dát a vytvorte si obnovovacie médium pre prípad, že dôjde k poškodeniu operačného systému. Nové!
- Maximalizujte ochranu svojich dát šifrovaním - vytvárajte, ukladajte alebo kopírujte svoje zašifrované dáta pomocou šifrovacieho nástroja KryptoStorage. Nové!
© Diskus, všetky práva vyhradené. Pridať stránku k obľúbeným.