Malé farebné klenoty vo svete úložných nosičov

Typ článku: Novinky
Datum vložení: 25. 1. 2010 0:00:00
Micro USB disky od Verbatimu s kapacitou od 2 GB do 32 GB

Verbatim predstavuje druhú generáciu svojich Micro USB diskov s bohatou ponukou pestrých farieb i kapacít. Drobné disky, ktoré sú iba 3 cm dlhé a štíhle ako euromince, pojmú až 32 GB dát a už teraz ich možno dostať v obchodoch.

•    Farebné Micro USB disky: “Slnečno žltá”, “Eukalyptovo zelená”, “Jasno ružová”, “Karibská modrá” a “Sopečne oranžová” – všetky s kapacitou 4 GB
•    Nové balenie obsahuje až o 90 % menej plastu

Miniatúrne a odolné
Micro USB disky sú vyrábané prostredníctvom technológie System-in-Package (SiP), ktorá integruje elektronické súčiastky v robustnom, zapečatenom puzdre. Vďaka tomu sú tieto disky odolné voči prachu, vode i statickým výbojom a predstavujú jedny z najmenších a najspoľahlivejších USB diskov dostupných na dnešnom trhu.

„Pomocou malého lanka, ktoré je taktiež súčasťou balenia, je možné Micro USB disk ľahko pripevniť napríklad k mobilnému telefónu alebo krúžku na kľúče. To robí z tohto drobného zariadenia s veľkou kapacitou stáleho spoločníka, ktorého môžem použiť kdekoľvek bez toho, aby hrozilo jeho zabudnutie na pracovnom stole alebo zničenie,“ vysvetľuje Hans Christoph Kaiser, Business Development Manager Flash & USB Memory Verbatim EUMEA.

Všetky Micro USB disky od Verbatimu podporujú operačné systémy Windows (vrátane Windows 7), Mac a Linux. Vďaka tomu sú schopné prenášať dáta medzi rôznymi platformami a systémami.

Video je možné vidieť na:
http://www.youtube.com/user/Verbatim40#p/a/u/0/eIsPTRu15T0© Diskus, všetky práva vyhradené. Pridať stránku k obľúbeným.