Memorex uvádza audio prístroje a budíky spolupracujúce s iPod, iPhone a MP3 prehrávačmi

Typ článku: Novinky
Datum vložení: 6. 10. 2009 0:00:00
Spoločnosť Memorex uvádza na trh novú líniu audio výrobkov. Tato nová línia zahŕňa rádiobudíky, prenosné rádiá, systémy pre karaoke a CD prehrávače, fungujúce aj v prepojení s iPodom alebo iPhonom od spoločnosti Apple. Všetky výrobky majú štýlový dizajn, vychádzajúci z posledných módnych trendov.
Sú vhodné k používaniu doma, vonku v parku pri pikniku, pri cestách alebo pri cvičení. Ich ovládanie je jednoduché a intuitívne, takže nie je treba študovať užívateľskú príručku.
Príkladom tohto princípu môže byť Memorex miniMove, prenosné rádio so štýlovým a funkčným dizajnom a s konektormi pre iPod/iPhone alebo akýkoľvek ďalší MP3 prehrávač. Dovoľuje užívateľovi vychutnávať si obľúbené pesničky, nech je kdekoľvek – doma, na pláži, v parku alebo práve niekam ide.
Memorex tiež uviedol na trh nový Memorex SingStand, ktorý obohatí váš iPod/iPhone alebo iný MP3 prehrávač jednoduchým kliknutím o úplne nové rozmery. Vďaka nemu totiž budete môcť používať všetky svoje obľúbené piesne ako karaoke. Vychutnajte si večer plný zábavy! SingStand od Memorexu je stojan s mikrofónom a zabudovanými reproduktormi, ktoré dokážu z nahrávok odfiltrovať vokály. Dokonca môžete pripojiť aj ďalší mikrofón pre duetá alebo svoj vlastný gitarový sprievod!
© Diskus, všetky práva vyhradené. Pridať stránku k obľúbeným.