Prenosný pevný disk Verbatim SureFire 500 GB

Typ článku: Novinky
Datum vložení: 21. 1. 2010 0:00:00
Prenosná jednotka Verbatim SureFire je univerzálny externý pevný disk s vysokovýkonným ukladaním a s možnosťou výberu buď rozhrania FireWire 800 / 400 (1394a / 1394b), alebo rozhrania USB 2.0. Po správnom pripojení jednotky k počítaču ju budete môcť používať ako akýkoľvek iný pevný disk na ukladanie údajov a vykonávanie funkcií zálohovania údajov.
Táto odolná jednotka obsahuje technológiu FireWire 800 umožňujúcu výrazne zrýchliť prenášanie dát. Pevný disk je dodaný už naformátovaný pre okamžité použitie s počítačmi Apple Macintosh s operačným systémom Mac OS. Je naformátovaný na HFS+ a pripravený k okamžitému použitiu spolu s funkciou Time Machine.

Pevné disky SureFire sa nachádzajú v odolnom hliníkovom plášti poskytujúcom potrebnú odolnosť na cestách. Balenie tiež obsahuje prenosnú ochrannú kazetu, ktorá umožňuje bezpečné prenášanie HDD. Hneď po pripojení jednotky k počítaču môžete k nej pristupovať a používať ju ako hocijaký odstrániteľný disk. Jednoducho preťahujte súbory a zložky, prechádzajte jednotkou v dialógovom okne Otvoriť a Uložiť alebo odstraňujte súbory uložené na pevnom disku.

Kapacita: 500GB

© Diskus, všetky práva vyhradené. Pridať stránku k obľúbeným.