Turbo disk od Verbatimu

Typ článku: Novinky
Datum vložení: 8. 8. 2009 0:00:00

Výkonný prenosný pevný disk s tromi softvérovými programami
Verbatim predstavil Executive Portable Hard Drive, externý 2,5” pevný disk s úložnou kapacitou 500 GB. O veľmi vysoké prenosové rýchlosti, synchronizáciu dát a zložiek a tiež zálohovanie dát sa starajú hneď tri softvérové programy uložené priamo na disku.


Disk Verbatim Executive vrátane prenosného vrecka už môžete zakúpiť v obchodoch za odporúčanú cenu 119 EUR.Softvér Turbo SpeedNový disk Executive od Verbatimu dosahuje vďaka priloženému softvéru Turbo Speed až o 25 percent vyššie rýchlosti čítania a zápisu oproti bežným externým diskom s USB pripojením. Je to docielené použitím optimalizovanej kompresie dát počas ich prenosu.

Synchronizačný softvér
Softvér Verbatim Sync uložený na disku pomáha usporiadať všetky súbory: spoľahlivo synchronizuje kontakty a poznámky v kalendári aplikácie Microsoft Outlook či Windows Mail, rovnako ako ďalšie súbory, fotografie či videá z PC alebo notebooku. To umožňuje prístup k informáciám odkiaľkoľvek, takže používatelia môžu pokračovať v práci bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú. 128-bitové AES šifrovanie navyše umožňuje zašifrovanie dát a zabezpečenie heslom, čo ochráni dáta pred neoprávneným prístupom.

Zálohovací softvér

Verbatim Executive sa taktiež dodáva so softvérom Nero BackItUp 4 Essentials, ktorý slúži na spoľahlivé vytváranie záloh. Disk nevyžaduje žiadny prídavný napájací adaptér, lebo potrebnú energiu zaisťuje už samotné USB 2.0 rozhranie.

Balenie obsahuje aj čierne prenosné vrecko, ktoré ochráni čierny gumový povrch disku napríklad pri cestovaní.


© Diskus, všetky práva vyhradené. Pridať stránku k obľúbeným.