USB disk Verbatim Store n Go Executive

Typ článku: Novinky
Datum vložení: 1. 2. 2011 0:00:00
Kapacita až 64 GB a prenosová rýchlosť 200×

Profesionálne flashové úložisko:
USB disk Verbatim Store ‘n’ Go Executive

Verbatim predstavil špeciálne high-endové úložisko pre používateľov vyžadujúcich najlepší výkon a kvalitu. USB disk Store ‘n’ Go Executive v odolnej a zároveň elegantnej kovovej schránke ponúka prenosové rýchlosti až 25 MB/s a je preto skvelým nástrojom pre profesionálov, ktorí uprednostňujú kombináciu kvality, štýlu a výkonu. Nový USB disk Verbatim Executive dostať v obchodoch v kapacitách 8 GB, 16 GB, 32 GB a 64 GB.


•    Rýchlosť čítania až 25 MB/s.
•    Rýchlosť zápisu až 25 MB/s.
•    Výsuvný mechanizmus nevyžaduje ochranný kryt konektora.
•    Odolná a štýlová kovová schránka.
•    Úložná kapacita 8 GB, 16 GB, 32 GB a 64 GB.

USB konektor disku Verbatim Executive je fyzicky chránený výsuvným mechanizmom, ktorý eliminuje potrebu dodatočného ochranného krytu. Štýlový dizajn odolného kovového USB disku vyzerá dobre v kombinácii s ktorýmkoľvek PC alebo Mac. Jeho kapacita siaha od 8 GB až po 64 GB. USB disk Executive ponúka tiež špičkovú rýchlosť čítania aj zápisu, a to až 25 MB/s. Vďaka tomu je výkonným úložiskom, vhodným pre profesionálnych používateľov na cestách.

Video je možné zhliadnuť na:
http://www.verbatim-europe.co.uk/en_1/product_executive-usb-drive-64gb_7750_0_30840__11221.html

O spoločnosti Verbatim
Od roku 1969 udáva Verbatim smer vývoja technológií na uchovávanie dát – od diskiet a magneticko-optických médií, CD a DVD formátov až po najnovšie HD médiá Blu-ray. Okrem toho ponúka Verbatim kvalitné produkty na poli prenosných USB kľúčeniek, pamäťových „flash“ kariet, SSD a externých pevných diskov vo vreckovom formáte 4,57 cm (1,8“), prenosnom formáte 6,35 cm (2,5“) a stolnom formáte 8,89 cm (3,5“), a rovnako tak i široké spektrum počítačového príslušenstva. Verbatim je dcérskou spoločnosťou Mitsubishi Chemical Group a ťaží z vynikajúceho výskumného a vývojového oddelenia. Vďaka tomu hrá Verbatim kľúčovú úlohu pri utváraní trhu s pamäťovými médiami. Veľmi prísne kontroly kvality počas výroby zaisťujú vysokú kvalitu produktov spoločnosti Verbatim, ktoré víťazia v mnohých medzinárodných porovnávacích testoch. Spoločnosť je svetovým lídrom v oblasti optických dátových nosičov. Viac informácií nájdete na adrese: www.verbatim-europe.cz                             


           
© Diskus, všetky práva vyhradené. Pridať stránku k obľúbeným.