USB kľúč Verbatim Executive Secure - Bezpečnosť pre každého

Typ článku: Novinky
Datum vložení: 19. 10. 2009 0:00:00
USB kľúč Executive Secure od Verbatimu je cenovo dostupný bezpečnostný nástroj pre každého, kto vyžaduje spoľahlivé prenášanie dôverných dát. Disk obsahuje štyri bezpečnostné funkcie, ktoré bránia neoprávnenému prístupu k dátam: 256-bitové hardvérové AES šifrovanie, algoritmus na hešovanie hesiel, povinné zadávanie hesla a automatické zmazanie všetkých dát po 20 neúspešných pokusoch o prístup. Executive Secure je už možné dostať v obchodoch v kapacitách 4, 8 a 16 GB.
Strata alebo krádež USB disku môže mať devastujúce následky, ak sa dôležité osobné či finančné dáta dostanú do nesprávnych rúk. Nový USB kľúč Executive Secure od Verbatimu zabráni neoprávnenému prístupu prostredníctvom 256-bitového hardvérového AES šifrovania a hardvérového ovládača zabezpečenia. Spoločne s integrovanou ochranou heslom ponúka vynikajúce zabezpečenie dát uložených na ľahko použiteľnom a spoľahlivom USB disku. Po 20 neúspešných pokusoch o zadanie hesla sú všetky dáta na disku automaticky zmazané, takže neoprávnené osoby k nim nemajú žiadnu šancu preniknúť.

Aj USB rozhranie je fyzicky chránené vďaka výsuvnému mechanizmu, ktorý eliminuje potrebu samostatného ochranného viečka. Užitočná vstavaná LED dióda signalizuje, kedy je disk v prevádzke a prenáša dáta, ktorých maximálna rýchlosť čítania je 11 MB/s a zápisu až 8 MB/s.
© Diskus, všetky práva vyhradené. Pridať stránku k obľúbeným.