Verbatim Pocket Drive - 1,8'' pevný disk s kapacitou 250 GB

Typ článku: Novinky
Datum vložení: 1. 12. 2009 0:00:00
Krabička na dáta, ktorá je šik
Verbatim predstavuje Pocket Drive, štýlový čierny 1,8 "pevný disk s kapacitou 250 GB, ktorý je dostatočne malý na to, aby sa pohodlne vošiel do vrecka nohavíc alebo bundy alebo do dámskej kabelky.
Každý z nás uprednostňuje kúpu veci, ktorá dobre vyzerá. Sa štýlovým 1,8 "Pocket Drive, ktorý sa zmestí do dlane a váži len 85 g, so sebou môžete nepretržite nosiť až 250 GB dát - čo je ekvivalent 113 636 fotografií, 62 500 pesničiek v MP3, alebo 500 videonahrávok* na zariadenia, ktoré nie je väčšia ako mobilný telefón. Pocket Drive v atraktívnom čiernom hliníkovom puzdre je dostatočne malý a šikovný na to, aby sa perfektne hodil pre každú príležitosť.

Praktický softvér na zálohovanie a synchronizáciu dát
Okrem vizuálnych predností a veľké kapacity má disk aj ďalšie funkcie a výhody. Modrá LED dióda na čelnej strane disku signalizuje prenos dát, zatiaľ čo predinštalovaný softvér Dmailer umožňuje zálohovanie dát vrátane šifrovanie záloh. Na disku nájdeme aj synchronizačný softvér od Verbatimu, ktorý umožňuje jednoduchú synchronizáciu dát medzi PC a externým pevným diskom. Aplikácia pracuje so všetkými typmi súborov a umožňuje synchronizáciu ako e-mailových schránok, tak i napríklad obľúbených webových stránok, ktoré máte uložené vo svojom internetovom prehľadávači.

•    Kapacita: 250 GB
•    Rozmery: 90 × 64 × 14 mm
•    Hmotnosť: 85 g
•    Čierne uzatvárateľné vrecúško na prenášanie
•    Zálohovací softvér Dmailer
•    Synchronizačný softvér Sync

*Približný počet obrázkov, pesničiek a videonahrávok na základe priemernej veľkosti súboru, ktorá sa líši v závislosti od použitého hardvéru či fotoaparátu. Predpoklady: Fotografie - JPEG v rozlíšení 10 mpx = 2,2 MB / obrázok. Hudba - 1 minúta pri dátovom toku 128 kbps = 1 MB. Video - H.264 320 x 240 AAC Audio = 1 hodina = 500MB.

© Diskus, všetky práva vyhradené. Pridať stránku k obľúbeným.